اسپری دوفاز مو چیست ؟ چگونه می توانیم از آن استفاده کنیم؟ – اسپری دوفازی مو – رفع موخوره و شکنندگی موها |ترمیم کننده عمیق موهای آسیب دیده

Blog

اسپری دوفاز مو چیست ؟ چگونه می توانیم از آن استفاده کنیم؟

by dofazi.ir in ژوئن 11, 2020

اسپری دوفاز مو چیست ؟

چگونه می توانیم از آن استفاده کنیم؟

طرز استفاده از اسپری دو فاز مو چگونه است ؟ آیا روش استفاده از اسپری دو فاز مو در تاثیر آن تغییری ایجاد می کند ؟ چگونه این محصول را به بهترین شکل استفاده کنیم ؟

به نام خدا 

امروز میخوام در مورد اسپری دو فاز مو صحبت کنم.

در این مطلب موارد زیر را بررسی می کنیم.

– اسپری دو فاز مو چیست؟

– مزایای اسپری دوفاز مو

– چگونه بهترین مو ها را داشته باشیم.

اسپری دو فاز مو چیست؟

شاید شما هم از آن دسته از افرادی هستید که بعد از حمام ، با استفاده از سشوار موهای خود را خشک می کنید.

یا از آن دسته که از اتو مو استفاده می کنید. این ها در بلند مدت باعث موخوره و خراب شدن موهای شما می شوند؛ولی اسپری دوفاز مو،این موخوره ها را از بین می برد و موهای شما را سالم و سلامت می کند.

 نحوه استفاده از اسپری دو فاز مو

اسپری مو دوفاز مو را می توان قبل از استفاده از سشوار یا هر حالت دهنده حرارتی (اتو مو) بر روی موهای خود استفاده کنید. این اسپری به خاطر مواد به کار رفته در آن باعث نرمی و افزایش حالت شدن در موها می شود. همچنین استفاده از این محصول به خاطر داشتن فاز آبرسان و مغذی بودن و همچنین فاز سیلیکون، مواد مغذی را به سمت ریشه موهای آسیب دیده سوق می دهد و از مو در برابر گرمای این وسایل محافظت می کند.

نکات استفاده از اسپری دو فاز مو 

همانطور که همه می دانیم تمامی اسپری ها بر پایه الکل ساخته می شوند پس در هنگام استفاده از این مواد باید چند نکته را همیشه مد نظر داشت. به خاطر شعله ور شدن در هنگام استفاده هیچ شعله ای اطراف شما نباشد و حتی سیگار نکشید. همیشه این مواد را دور از دسترس کودکان قرار دهید و نکته آخر اینکه اسپری مو دو فاز را بر روی سر آسیب دیده و زخمی هرگز به کار نبرید. از پاشیده شدن این اسپری در چشم جلوگیری کنید و در صورت اتفاق افتادن با آب زیاد چشم ها را سریعا بشویید.

 

اگر شما فروشنده این محصول هستید میتوانیم‌ شما را در این سایت معرفی کنیم تا کاربران از شما خرید کنند.
تماس جهت اضافه شدن به سایت کلیک کنید.

همچنین اگر شما کسب و کار دیگری دارید و فروشنده محصول دیگری هستید ما می توانیم در فروش و رشد کسب و کارتان به شما کمک کنیم.
جهت ارتباط کلیک کنید.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *