در مورد سرم مو بیشتر بدانید – اسپری دوفازی مو – رفع موخوره و شکنندگی موها |ترمیم کننده عمیق موهای آسیب دیده

Blog

در مورد سرم مو بیشتر بدانید

by dofazi.ir in ژوئن 27, 2018

در مورد سرم مو بیشتر بدانید

سرم مو موجب درخشندگی و زیبایی موهایی می شود که بر اثر آلودگی هوا، گرد و خاک و نور خورشید کدر و تار شده اند. ماده اصلی تشکیل دهنده سرم مو روغن سیلیکون می باشد. سرم مو فاقد مواد مضر شیمیایی است و پس از شستشوی مو به کار می رود که در نتیجه استفاده آن، مو، براق و زیبا می شود. سیلیکون موجود در سرم مو به کوتیکول های مو وصل می شوند و نتایج مفیدی را در پی خواهد داشت؛به عنوان مثال،سیلیکون با ایجاد یک لایه محافظ، مو را از آسیب های محیطی و آسیب های حاصل از حالت بخشی مو حفظ می کند.

 

سرم مو به دلیل به وجود آوردن لایه محافظتی مانع از دست رفتن رطوبت مو می گردد که این لایه محافظ از ایجاد الکتریسته ساکن خصوصا پس از سشوار و بابلیس جلوگیری می کند. سیلیکون موجود در سرم مو موجب نرمی، شفافیت و زیبایی مو می شود. سرم مو باعث چربی موی سر نمی شود، چسبناک نیست و موجب پوسته پوسته شدن مو ایجاد نمی گردد.

اشکال مختلف اسپری برای انواع مختلف مو در بازار فروخته می شود که علاوه بر مواد تشکیل دهنده فرمول آنها، در نحوه پاشش قطرات با هم تفاوت دارندو نحوه پاشش قطرات نیز رابطه مستقیم با افشانک اسپری دارد.

 

در مورد سرم مو بیشتر بدانید

در مورد سرم مو بیشتر بدانید

هر چه قطرات اسپری با اندازه درشت تری پراکنده شوند موها با قدرت بیشتری به هم متصل می شوند ولی در عوض دیر تر خشک می شوند و مو حالت چسبناک به خود می گیرد. بر عکس هرچه اندازه قطره های اسپری کوچکتر باشد قدرت اتصال موها کمتر شده، زودتر خشک می شود وبا برطرف شدن حالت چسبناک احساس بهتری در اثر استعمال فراورده در هنگام لمس موها، برای مصرف کننده بر جای می ماند.

نکات مهمی در مورد سرم مو دوفاز

اگر قبل از استفاده سشوار از سرم مو استفاده نمایید، موجب می شود حرارت زیاد به موهای شما نرسد و آنها را از آسیب گرما و حرارت زیاد حفظ می کند.

اگر موهای وز خورده دارید، اگر از سرم مو استفاده نمایید موهای شما بهبود خواهند یافت.

سرم مو می تواند رنگ مو را روشن سازد و موجب درخشندگی آن گردد

سرم مو را می توانید بر روی موهای خشک و یا خیس و مرطوب استفاده نمایید.

 

منبع : دوفازی

 

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *